Õpihuvi laager 2021 Plakat Edasi lükkamine

Õpihuvilaager on edasi lükatud ja toimub sügisvaheajal!

Täpsem info registreerimise ja osalemise kohta septembris!

Kavas ekskursioonid ja palju muud põnevat. Kõik on osalejatele TASUTA!

Mida teeme?

Värskendame juba õpitut ning kogume uusi teadmisi ja kogemusi, lihvime suhtlemisoskust, arendame loovust ning kindlasti ei pääse ka liikumisest.

Laagri üldkava
Esmaspäev 9.08

• Kogunemine, üldinfo jagamine, rühmade moodustamine

• Tartu - teaduspark AHHAA, liiklusvaba puiestee, ülikoolimuuseum (siit saavad rühmad ülesande näidendi ettevalmistamiseks)

• Kokkuvõtted, TORE ring, kunstiteraapia

• Vaba aeg

Teisipäev 10.08

• Hommikused tegevused, TORE ring

• Valga Militaarteemapark, laserlahing, vibuvõistlused

• Päästeteenistuse veeohutuskoolitus ning ujumine

• Kokkuvõtted, TORE ring, ajalooteraapia

Kolmapäev 11.08

• Hommikused tegevused, TORE ring

• Tegevused Sangaste lossis, ringtallis, safari

• Laagri lõpetamine, tunnustamised

• Valminud näidendite esitamine vanematele

• Kojusõit

Õpilasi toitlustatakse kolm korda päevas. Ööbimine klassiruumides.
Laagri korraldajad jätavad endale õiguse teha muudatusi laagri päevakavas.
Laagriks vajalike asjade nimekirja saadame registreerunud õpilastele augusti alguseks.

Oluline!!!

Laagrisse tullakse tervena, kaasas hea tuju ja tegutsemislust.
Kui laps on laagrisse registreeritud, kuid ei saa siiski osaleda, andke sellest võimalikult kiiresti teada meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Laagri läbiviimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium haridus- ja noortevaldkonna kriisitoetusena.

Täpsem info: Jana Vainonen, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 522 9558

Laupäeval, 12. juunil toimus pidulik vastuvõtt 1970., 1971., 1995. ja 1996. aastatel lõpetanutele.

Ürituse galeriid on võimalik vaadata siit: https://drive.google.com/drive/folders/1xT835qDnkQR0H8CRpwJ-HAUmZ71gxPWf?usp=sharing

9. klassi õpilane Annela Korge tegi oma loovtöö teemal "Maskide valmistamine ja näitus". Avaldame maskide juhendid ja pildid.

Papier-mâché mask

1. Vormi valmistamine. Kõigepealt joonistan näo kuju.

2. Kleebin ajalehest kokku keeratud ja niidiga kinnitatud ümaraid vorme joonistatud näo peale. arvestan seejuures maski kõrgemate aladega - sinna kleebin suuremaid vorme.

3. Katan ajalehest vormitud maski pinna plastiliiniga. Sellega annan maskile täpsema vormi ja lisan detaile.

4. Katan maski aluse õhukese kilega, et mask hiljem kindlasti alusest eralduks.

Kipsisidemest mask

Kipsist maski valmistamine oli poole lihtsam, kui papier-mâché mask.

1. Kipsist maski valmistamiseks on kasutatud tööstuslikku maski vormi, mis enne kleepimist on kaetud kreemiga, et see paremini aluselt eralduks.

2. Kipsisidemest lõikan sobiva laiusega ribad.

3. Kastan ribad vette ja kleebin järjest maski vormile kolm kihti, kattes vormi ühtlaselt.

4. Pärast kipsi kuivamist eemaldan maski ettevaatlikult aluse küljest.

5. Värvin maski.

Paberist mask

1. Prindin maski lõiked raamatust

2. Lõikan lõiked välja ja kleebin kokku.

3. Värvin maski.

Heegeldatud mask

Maski heegeldamine tundus lihtne seega olin väga positiivne selle kiires valmimises.

Mustri valisin internetist ja heegeldasin roosast heegelniidist heegelnõelaga nr 2.5

Heegeldatud maski muster

Uudised arhiivist...