Päeval peale lastekaitsepäeva, sõitis seltskond rõõmsameelseid kuuendikke-seitsmendikke koos klassijuhatajatega Elvasse seiklema.

Esmalt kogusime tervist ja jõudu Väikeselt Väerajalt. See saab alguse Elva raudteejaama juurest ning lõpeb peale kolme kilomeetri  pikkust rännakut Tervisespordikeskuse juures.  Räägitakse, et raja läbinu saab endale juurde tervist, väge ja meelekindlust. Läksimegi neid otsima.

Vaatamata kaardile, suutsime esimese hooga rajalt eksida ning Elva äärelinna-eramute koerte seas hommikuse segaduse tekitada. Leidnud õige raja, asusime otsima Eesti muinasjuttudest pärit puuskulptuure. Neid oli rajal 34, kuid kõiki me üles ei leidnudki. Küll aga sai mitmeid meeleolukaid pilte tehtud.

Peale väe kogumist sõitsime Elva seiklusparki. Pargis on kolm rada. Seiklus lõpeb 400 meetri pikkuse liuga üle Verevi järve ning tagasi. On uhke tõdeda, et meie seltskonnas olnud õpilased on nii julged, täpsed ning üksteist toetavad. Rajad, mida läbiti olid üsna keerulised ja head koordinatsiooni nõudvad. Pikk liug üle Verevi nõudis sihikindlust, et üldse laskumiseni jõuda.

Need noored, kes seiklusradasid läbida ei soovinud, said sõita fatbike´i või rulluiskudega. Samuti oli rannas mänguväljak atraktsioonidega.

Ronimised ronitud ja sõidud sõidetud, suundusime Elva Keegel-Restosse keha kinnitama ja keeglimänguga tutvuma. Meile oli ettevalmistatud toitlustamine keeglisaalis ning toit maitses ülihea. Kõik soovijad said proovida keeglimängu ning võrrelda seda bowlinguga.

Traditsiooniliselt lõppes päev shopinguga Elva kaubanduskeskuses ning seejärel tagasiteele.

Reis õnnestus suurepäraselt ning kogu seltskond oli tegus, üksteist toetav ning rõõmsameelne.

Eks ikka uute seiklusteni!

Õpetajad Õie ja Jana

 Elva 1Elva 2Elva 3Elva 4Elva 5Elva 7Elva 8Elva 9Elva 10Elva 11

Uudised arhiivist...

Rajakaamera

Rajakaamera