Jõululuuletuste lugemise konkurss Valga Keskraamatukogus

Kirjutas: Tiina Arbeiter

12. detsembril toimus juba 18. korda Valga Keskraamatukogus jõululuuletuste lugemine maakonna algklasside õpilastele. Kell 13.00 alustasid luuletuste lugemisega 1. ja 2. klasside õpilased. Seejärel kell 14.30 jätkasid 3. ja 4. klasside lapsed.

Meie kooli esindasid sel aastal 1. ja 2. klassist Marijette Ein, Aurelia Vare, Annabel Bettler ja Sofi Säre. 3. ja 4. klassist osalesid Helery Poolamäe, Brianna Kommer, Greta-Liis Tamm, Richard Johannes Luiker ja Kermo Kirpu.
Lapsed esinesid julgelt ja ilmekalt. Ka kohtunikud kiitsid kõiki osalejaid ning mainisid, et parimaid oli väga raske välja valida.

Meie kooli lastest pääsesid finaali 1. klassi õpilane Aurelia Vare ja 4. klassi õpilane Kermo Kirpu. Neist Kermo sai eripreemia.

Kiitus kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Õp Tiina Arbeiter

12.12.23 Jõululuuletuste lugemine Valgas 112.12.23 Jõululuuletuste lugemine Valgas 212.12.23 Jõululuuletuste lugemine Valgas 312.12.23 Jõululuuletuste lugemine Valgas 4